Doradca podatkowy Bielsko-Biała

Ze względu na dynamiczny rozwój zmian i ciągłe zmiany w prawie podatkowym prawie niemożliwym jest samemu kontrolować wszystko. Właśnie od tego jesteśmy my - prywatni doradcy podatkowi. Wszystkie sprawy dotyczące zobowiązań ciążących na podatnikach przekaż naszym specjalistom ds. doradztwa podatkowego, których wyróżnia wieloletnie doświadczenie.

Doradcy podatkowi zadbają o Twój spokój

Dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu w zakresie prawa podatkowego, jesteśmy w stanie całkowicie profesjonalnie wykonywać zlecone nam zadania. Wykonujemy zadania w trosce o Twój spokój, ponieważ jak nikt inny wiemy, że czas to pieniądz. To, co najbardziejwyróżnia naszą firmę to dbałość o każdy szczegół w doradztwie podatkowym, terminowe wywiązywanie się z obowiązków i doskonały kontakt z Klientem. Jesteśmy zespołem zawodowych doradców podatkowych, którzy o podatkach mówią jasno i zrozumiale.

Oferta usługi księgowej naszego biura rachunkowego w Bielsku-Białej kierujemy zarówno do dużych firm i małych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Wspieramy podatkowo Klientów z terenu Bielska-Białej oraz pozostałych regionów Polski. Dbamy o to, żebyś musiał płacić jak najmniej, a zarabiał jak najwięcej. Zawodowy doradca podatkowy przejmuje na siebie obowiązki związane z rozliczaniem się z urzędem skarbowym, a także reprezentuje swoich Klientów przed wszelkimi sądami administracyjnymi. Dzięki temu Ty będziesz w stanie skupić się na tym, co dla Twojej firmy jest najważniejsze.

Nasza kancelaria podatkowa zapewnia następujące usługi księgowe:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • Prowadzenie rejestrów VAT,
  • Doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  • Przygotowanie zeznań podatkowych,
  • Rozliczanie podatkowe z tytułu najmu oraz dzierżawy,
  • Reprezentowanie Klienta podczas kontroli wykonywanej przez organy skarbowe.

Jesteśmy profesjonalnym i lojalnym partnerem dla firm, a także wsparciem i pośrednikiem w kontaktach z urzędem skarbowym.

Doradztwo podatkowe jest idealnym buforem bezpieczeństwa dla Twojej firmy

Doradca podatkowy musi mieć zdolności, dzięki którym dostrzega możliwości podatkowe, które w dużym stopniu mogą wpłynąć zarówno na bezpieczeństwo Twojej firmy, jak i opłacalność i skuteczność proponowanych działań. My zadbamy o Twoje podatki, Ty prowadzisz swoje przedsiębiorstwo. Twoja kancelaria podatkowa będzie miała za zadanie prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, rejestrów podatków VAT. Doradca podatkowy pomoże Ci przy ubieganiu się o kredyt, a także będzie reprezentował Cię w trakcie czynności kontrolnych ze strony organów skarbowych.

Zespół naszych doradców podatkowych zajmie się finansami Twojej firmy - z nami zaoszczędzisz!

Fachowcy z zakresu prawa podatkowego

Marzysz o tym, aby Twoje przedsiębiorstwo zwiększyło swoje zyski? Nasi profesjonaliści oraz ich bogate doświadczenie z zakresu doradztwa podatkowego pozwolą skutecznie ulepszyć działania Twojej bieżącej działalności, dzięki czemu Ty będziesz w stanie zarobić jeszcze więcej. Fachowa znajomość aktualnie obowiązujących przepisów pozwala nam na zmniejszanie kosztów powiązanych z podatkami. Nasz doradca podatkowy stworzy dla Ciebie opłacalną strategię, a także wesprze Cię w podejmowaniu i wdrażaniu odpowiednich rozwiązań mających na celu uzyskanie jak największych korzyści finansowych.

Dołącz do grona Klientów, którzy są zadowoleni z usług naszej kancelarii!

Doradztwo w zakresie prawa podatkowego

Chcesz uzyskać pomoc sprawdzonego doradcy podatkowego? Zadzwoń do nas lub odwiedź naszą kancelarię doradztwa podatkowego i zapytaj o ofertę dla swojego przedsiębiorstwa.

ADRES

ul. Kazimierza Wielkiego 51,
43-300 Bielsko-Biała

Polska


TELEFON I EMAIL

Telefon: 33 816 94 15
33 816 54 79
509 745 425
513 022 876
Email: e.cichura@firmus-kancelaria.pl


GODZINY OTWARCIA

Pon - Pią / 07:00 - 15:00
Sobota / nieczynne

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelaria Podatkowa „FIRMUS” Edyta Cichura z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy ul. Kazimierza Wielkiego 51, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.