Doradca podatkowy Bielsko-Biała

Przy szybkim rozwoju spraw i ciągłych zmianach w prawie podatkowym niemożliwym jest autonomicznie zapanować nad wszystkim. Właśnie od tego masz nas - swoich indywidualnych doradców podatkowych. Wszelkie sprawy dotyczące zobowiązań ciążących na podatnikach powierz naszym specjalistom zapewniającym doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie i indywidualne podejście do każdego klienta.

Chcesz skontaktować się z doradcą podatkowym?

Kancelaria podatkowa zadba o Twój spokój

Nasze prawie 30-letnie doświadczenie z zakresu prawa podatkowego pozwala nam na profesjonalne wykonywanie zleconych nam zadań. Wykonujemy zadania w trosce o Twój spokój, ze względu na to, że jak nikt inny wiemy, że czas to pieniądz. To, co wyróżnia naszą firmę to dbałość o szczegóły w doradztwie z zakresu prawa podatkowego, terminowe wywiązywanie się z obowiązków i doskonały kontakt z Klientem. Stanowimy zespół profesjonalnych doradców podatkowych, a o podatkach mówimy jasno i zrozumiale.Specyfika każdej działalności gospodarczej jest inna, daltego zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Oferta usługi księgowej naszego biura rachunkowego w Bielsku-Białej kierujemy do dużych firm, a także małych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego. Wspieramy podatkowo Klientów z terenu Bielska-Białej i pozostałych regionów Polski. Dbamy o to, żebyś musiał płacić jak najmniej, a zarabiał jak najwięcej. Profesjonalna kancelaria podatkowa przejmuje na siebie obowiązki wiążące się z rozliczaniem się z urzędem skarbowym oraz reprezentuje swoich Klientów przed wszelkimi sądami administracyjnymi. Dzięki temu Ty możesz skupić się na tym, co dla Twojej firmy jest zdecydowanie najważniejsze.

Nasza kancelaria podatkowa pomoże w poniższych usługach księgowych:

 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • Prowadzenie rejestrów VAT,
 • Doradztwo z zakresu prawa podatkowego,
 • Przygotowanie wszelkich zeznań podatkowych,
 • Sporządzanie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
 • Rozliczanie podatkowe z najmu i dzierżawy,
 • Reprezentowanie Klienta podczas czynności kontrolnych organów skarbowych,
 • Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej.

Jesteśmy fachowym oraz lojalnym partnerem dla przedsiębiorstw, a jednocześnie wsparciem i pośrednikiem w kontaktach z urzędem skarbowym

Doradztwo podatkowe jest idealnym buforem bezpieczeństwa dla Twojego przedsiębiorstwa

Doradca podatkowy to przede wszystkim kompetencje, dzięki którym dostrzega możliwości podatkowe, które w istotny sposób wpłyną na bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa oraz opłacalność i skuteczność proponowanych działań. My dbamy o Twoje podatki, Ty prowadzisz swoje przedsiębiorstwo. Twoja kancelaria podatkowa będzie miała za zadanie prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji ryczałtowej, rejestrów podatków VAT. Współpraca z doradcą podatkowym zapewni Ci pomoc przy staraniu się o kredyt oraz będzie reprezentował Cię podczas czynności kontrolnych ze strony organów skarbowych.

Zespół naszych specjalistów zadba o finanse Twojej firmy - z nami ograniczysz podatki. Zapytaj o profesjonalne doradztwo podatkowe!

Profesjonaliści w dziedzinie prawa podatkowego

Marzysz o tym, aby Twoje przedsiębiorstwo zwiększyło swoje zyski? Nasza specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa podatkowego zezwolą na efektywnie ulepszyć działania Twojej bieżącej działalności, dzięki czemu Ty będziesz mógł zarabiać jeszcze więcej. Fachowa znajomość aktualnych przepisów pozwala nam na zmniejszanie kosztów związanych z podatkami. Doradztwo podatkowe zapewni Ci opłacalną strategię, a także wesprze Cię w podejmowaniu i wdrażaniu odpowiednich rozwiązań, których zadaniem jest zyskanie jak największych profitów finansowych.

Dołącz do grona Klientów, którzy są zadowoleni z usług naszej kancelarii podatkowej i cenią sobie nasze profesjonalne podejście!

Doradztwo podatkowe

Potrzebujesz fachowego doradcy podatkowego? Zadzwoń do nas lub odwiedź naszą kancelarię doradztwa podatkowego i dopytaj o ofertę dla swojej firmy.

ADRES

ul. Zygmunta Lubertowicza 3/1,
43-300 Bielsko-Biała

Polska


TELEFON I EMAIL

Telefon: 33 816 94 15
33 816 54 79
509 745 425
513 022 876
Email: e.cichura@firmus-kancelaria.pl


GODZINY OTWARCIA

Pon - Pią / 07:00 - 15:00
Sobota / nieczynne

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelaria Podatkowa „FIRMUS” Edyta Cichura z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Zygmunta Lubertowicza 3/1 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Obsługujemy również osoby z miasta:

  [page-generator-pro-related-links group_id="185" post_status="publish" output_type="list_links" limit="2" columns="1" delimiter=", " link_title="%title%" link_anchor_title="%title%" link_display_alignment="vertical" orderby="rand" order="asc"]
  [page-generator-pro-related-links group_id="185" post_status="publish" output_type="list_links" limit="2" columns="1" delimiter=", " link_title="%title%" link_anchor_title="%title%" link_display_alignment="vertical" orderby="rand" order="asc"]