Doradca podatkowy Katowice

Przy szybkim rozwoju spraw i kolejnych zmianach w prawie podatkowym niemożliwym jest autonomicznie zapanować nad wszystkim. Właśnie od tego jesteśmy my - własni doradcy podatkowi. Wszystkie problemy dotyczące zobowiązań narzucone na podatników powierz naszym specjalistom ds. doradztwa podatkowego z wieloletnim doświadczeniem.

Doradcy podatkowi zadbają o Twój spokój

Dzięki niespełna 30-letniemu doświadczeniu z zakresu prawa podatkowego, jesteśmy w stanie w pełni profesjonalnie wykonywać zlecone nam zadania. Działamy w trosce o Twój spokój, ponieważ jak nikt inny wiemy, że czas to pieniądz. To, co szczególnie wyróżnia naszą firmę to dbałość o każdy szczegół w doradztwie podatkowym, terminowe wywiązywanie się z obowiązków oraz doskonały kontakt z Klientem. Jesteśmy zespołem zawodowych doradców podatkowych, którzy o podatkach mówią jasno i zrozumiale.

Oferta usługi księgowej naszego biura rachunkowego w Katowicach kierujemy do dużych firm, a także małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Wspieramy Klientów na terenie Katowic oraz pozostałych regionów Polski. Dbamy o to, żebyś płacił jak najmniej, a zarabiał jak najwięcej. Fachowy doradca podatkowy przejmuje na siebie obowiązki związane z rozliczaniem się z urzędem skarbowym, a także podejmuje się reprezentowania swoich Klientów przed wszelkimi sądami administracyjnymi. Dzięki temu Ty będziesz w stanie skupić się na tym, co dla Twojej działalności gospodarczej jest zdecydowanie najważniejsze.

Nasza kancelaria podatkowa pomoże w poniższych usługach księgowych:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • Prowadzenie rejestrów podatkowych,
  • Doradztwo z zakresu prawa podatkowego,
  • Przygotowanie wszelkich zeznań podatkowych,
  • Rozliczanie podatkowe z tytułu najmu oraz dzierżawy,
  • Reprezentowanie Klienta podczas kontroli organów skarbowych.

Jesteśmy profesjonalnym i lojalnym partnerem dla przedsiębiorców, a także buforem i pośrednikiem w kontaktach z urzędem skarbowym.

Doradztwo podatkowe jest idealnym buforem bezpieczeństwa dla Twojej firmy

Doradca podatkowy musi mieć zdolności, dzięki którym dostrzega rozwiązania podatkowe, które w istotnym stopniu mogą wpłynąć zarówno na bezpieczeństwo Twojej firmy, jak i opłacalność i skuteczność podjętych działań. My dbamy o Twoje podatki, Ty prowadzisz swoją firmę. Twoja kancelaria podatkowa będzie miała za zadanie prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, rejestrów podatków VAT. Doradca podatkowy wesprze Cię przy staraniu się o kredyt oraz będzie reprezentował Cię podczas czynności kontrolnych ze strony organów skarbowych.

Zespół naszych doradców podatkowych zajmie się finansami Twojej firmy - z nami zarobisz więcej!

Fachowcy prawa podatkowego

Marzysz o tym, aby Twoje przedsiębiorstwo zwiększyło zyski? Nasi fachowcy oraz ich bogate doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego zezwolą na efektywnie ulepszyć działania Twojej bieżącej działalności, dzięki czemu Ty będziesz mógł zarabiać jeszcze więcej. Szczegółowa znajomość aktualnie obowiązujących przepisów pozwala nam na obniżenie kosztów powiązanych z podatkami. Nasz doradca podatkowy stworzy dla Ciebie efektowną strategię, a także pomoże Ci w podejmowaniu oraz wdrażaniu odpowiednich rozwiązań, których zadaniem jest uzyskanie jak największych korzyści finansowych.

Bądź jednym z grona Klientów zadowolonych z usług naszej kancelarii podatkowej!

Doradztwo w dziedzinie prawa podatkowego

Potrzebujesz pomocy sprawdzonego doradcy podatkowego? Skontaktuj się z nami lub przyjedź do naszej kancelarii doradztwa podatkowego i dopytaj o ofertę dla swojej organizacji.

ADRES

ul. Kazimierza Wielkiego 51,
43-300 Bielsko-Biała

Polska


TELEFON I EMAIL

Telefon: 33 816 94 15
33 816 54 79
509 745 425
513 022 876
Email: e.cichura@firmus-kancelaria.pl


GODZINY OTWARCIA

Pon - Pią / 07:00 - 15:00
Sobota / nieczynne

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelaria Podatkowa „FIRMUS” Edyta Cichura z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy ul. Kazimierza Wielkiego 51, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.