Doradca podatkowy Katowice

Przy dynamicznym rozwoju spraw i ciągłych zmianach prawa podatkowego trudno jest samemu kontrolować wszystko. Właśnie od tego jesteśmy my - prywatni doradcy podatkowi. Wszystkie problemy dotyczące zobowiązań ciążących na podatnikach powierz naszym specjalistom świadczącym usługi doradztwa podatkowego, których wyróżnia wiele lat doświadczenia. Zaufaj profesjonalistom - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz doradztwa podatkowego? Nie czekaj!

Doradztwo podatkowe w trosce o Twój spokój

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Nasze niespełna 30-letnie doświadczenie z zakresu prawa podatkowego pozwala na profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań. Wykonujemy zadania w trosce o Twój spokój, ze względu na to, że jak nikt inny wiemy, że czas to pieniądz. To, co najbardziej wyróżnia nasz zespół to dbałość o szczegóły z zakresu doradztwa podatkowego, terminowe wywiązywanie się z obowiązków i doskonały kontakt z Klientem. Jesteśmy zespołem kwalifikowanych doradców podatkowych, a o podatkach mówimy jasno i zrozumiale.

Zapraszamy do kontaktu!

Oferta usług księgowych naszego biura rachunkowego w Katowicach skierowana jest zarówno do dużych firm, jak i małych przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Wspieramy podatkowo Klientów na terenie Katowic oraz innych regionów Polski. Zadbamy o to, abyś musiał płacić jak najmniej i zarabiał jak najwięcej. Pomoc doradców podatkowych opiera się na tym, że przyjmują oni na siebie obowiązki związane z rozliczaniem się z urzędem skarbowym oraz reprezentuje swoich Klientów we wszelkich sprawach przed sądem administracyjnym oraz rozwiązują problemy z zakresu prawa podatkowego. Dzięki temu Ty możesz skupić się na tym, co dla Twojej działalności gospodarczej jest najważniejsze.

Działamy w zakresie prawa podatkowego w Twoim interesie!

Nasza kancelaria podatkowa w Katowicach pomoże w poniższych usługach księgowych:

 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • Prowadzenie rejestrów podatkowych,
 • Porady z zakresu prawa podatkowego,
 • Przygotowanie wszelkich zeznań podatkowych,
 • Rozliczanie podatkowe z tytułu najmu i dzierżawy,
 • Reprezentowanie Klienta podczas czynności kontrolnych organów skarbowych.

Jesteśmy fachowym i lojalnym partnerem dla przedsiębiorstw, a także buforem i pośrednikiem w kontaktach z urzędem skarbowym

Doradztwo podatkowe jest idealnym buforem bezpieczeństwa dla Twojego przedsiębiorstwa

Doradca z zakresu prawa podatkowego powinien mieć kompetencje, dzięki którym umie dostrzec rozwiązania podatkowe, które w istotny sposób mogą wpłynąć na bezpieczeństwo Twojej firmy oraz opłacalność i skuteczność możliwych działań. My zadbamy o Twoje podatki, Ty skupisz się na prowadzeniu firmy. DO obowiązków doradcy podatkowego należy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, rejestrów podatków VAT. Pomoże Ci także przy staraniu się o kredyt oraz będzie reprezentować Cię w trakcie kontroli wykonywanych przez organy skarbowe.

Zespół naszych doradców podatkowych zajmie się finansami Twojego przedsiębiorstwa - z nami ograniczysz podatki!

Profesjonaliści doradztwa podatkowego

Chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo zaczęło przynosić jeszcze większe zyski? Nasi fachowcy i ich wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym pozwolą efektywnie ulepszyć działania Twojej bieżącej działalności, dzięki czemu Ty zarobisz jeszcze więcej. Specjalistyczna znajomość aktualnych przepisów pozwala nam na zmniejszanie kosztów związanych z podatkami. Nasz doradca podatkowy utworzy dla Ciebie efektowną strategię, a także pomoże Ci w podejmowaniu i włączaniu optymalnych rozwiązań, których zadaniem jest uzyskanie jak największych korzyści finansowych.

Bądź jednym z grona Klientów zadowolonych z usług naszej kancelarii zajmującym się prawem podatkowym!

Doradztwo z zakresu prawa podatkowego

Chcesz uzyskać pomoc fachowego specjalisty podatkowego? Zadzwoń do nas lub odwiedź naszą kancelarię doradztwa podatkowego i dopytaj o ofertę dla swojej firmy. Przygotujemy dla Ciebie rozwiązania, które przyniosą największe korzyście Tobie i Twojej firmie.

ADRES

ul. Zygmunta Lubertowicza 3/1,
43-300 Bielsko-Biała

Polska


TELEFON I EMAIL

Telefon: 33 816 94 15
33 816 54 79
509 745 425
513 022 876
Email: e.cichura@firmus-kancelaria.pl


GODZINY OTWARCIA

Pon - Pią / 07:00 - 15:00
Sobota / nieczynne

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelaria Podatkowa „FIRMUS” Edyta Cichura z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Zygmunta Lubertowicza 3/1 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Obsługujemy też miasta:

  [page-generator-pro-related-links group_id="185" post_status="publish" output_type="list_links" limit="2" columns="1" delimiter=", " link_title="%title%" link_anchor_title="%title%" link_display_alignment="vertical" orderby="rand" order="asc"]
  [page-generator-pro-related-links group_id="185" post_status="publish" output_type="list_links" limit="2" columns="1" delimiter=", " link_title="%title%" link_anchor_title="%title%" link_display_alignment="vertical" orderby="rand" order="asc"]