Doradca podatkowy Żywiec

Ze względu na dynamiczny rozwój zmian i ciągłe zmiany w prawie podatkowym prawie niemożliwym jest w pełni autonomicznie nad wszystkim zapanować. Właśnie od tego jesteśmy my - indywidualni doradcy podatkowi. Wszelkie problemy dotyczące zobowiązań narzucone na podatników przekaż naszym specjalistom ds. doradztwa podatkowego, którzy wyróżniają się długoletnim doświadczeniem.

Zespół doradców podatkowych zadba o Twój spokój

Nasze niespełna 30-letnie doświadczenie z zakresu prawa podatkowego pozwala nam na profesjonalne wykonywanie zleconych nam zadań. Wykonujemy zadania w trosce o Twój spokój, ponieważ jak nikt inny wiemy, że czas to pieniądz. To, co wyróżnia naszą firmę to dbałość o każdy szczegół w doradztwie podatkowym, terminowe wywiązywanie się z obowiązków oraz doskonały kontakt z Klientem. Stanowimy zespół profesjonalnych doradców podatkowych, a o podatkach mówimy jasno i zrozumiale.

Oferta usług księgowych naszego biura rachunkowego w Żywcu skierowana jest do dużych firm, a także małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Przyjmujemy Klientów na terenie Żywca i pozostałych regionów Polski. Zadbamy o to, abyś musiał płacić jak najmniej, a zarabiał jak najwięcej. Zawodowy doradca podatkowy przyjmuje na siebie obowiązki wiążące się z rozliczaniem się z urzędem skarbowym oraz reprezentuje swoich Klientów w każdej sprawie przed sądem administracyjnym. Dzięki temu Ty będziesz w stanie skupić się na tym, co dla Twojej działalności gospodarczej jest zdecydowanie najważniejsze.

Nasza kancelaria podatkowa zapewnia poniższe usługi księgowe:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • Prowadzenie rejestrów podatkowych,
  • Doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  • Przygotowanie wszelkich zeznań podatkowych,
  • Rozliczanie podatkowe z najmu i dzierżawy,
  • Reprezentowanie Klienta podczas kontroli wykonywanej przez organy skarbowe.

Jesteśmy fachowym oraz lojalnym partnerem dla firm, a także wsparciem i pośrednikiem w kontaktach z urzędem skarbowym.

Doradztwo podatkowe to bufor bezpieczeństwa dla Twojego przedsiębiorstwa

Doradca podatkowy ma zdolności, dzięki którym dostrzega możliwości podatkowe, które w dużym stopniu wpłyną zarówno na bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa, jak i opłacalność i skuteczność podejmowanych działań. My dbamy o Twoje podatki, Ty skupiasz się na prowadzeniu firmy. Twoja kancelaria podatkowa będzie miała za zadanie prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, rejestrów podatków VAT. Doradca podatkowy pomoże Ci przy staraniu się o kredyt oraz będzie reprezentował Cię podczas czynności kontrolnych ze strony organów skarbowych.

Zespół naszych specjalistów zajmie się finansami Twojego przedsiębiorstwa - z nami zaoszczędzisz!

Fachowcy z zakresu prawa podatkowego

Chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo zwiększyło zyski? Nasza specjalistyczna wiedza, a także wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa podatkowego pozwolą skutecznie ulepszyć działania Twojej bieżącej działalności, dzięki czemu Ty zarobisz jeszcze więcej. Szczegółowa znajomość aktualnych przepisów pozwala nam na obniżenie kosztów związanych z podatkami. Nasz doradca podatkowy stworzy dla Ciebie efektowną strategię, a także pomoże Ci w podejmowaniu i wdrażaniu optymalnych rozwiązań, których zadaniem jest uzyskanie jak największych korzyści finansowych.

Dołącz do grona naszych Klientów zadowolonych z usług naszej kancelarii!

Doradztwo w zakresie prawa podatkowego

Chcesz uzyskać pomoc sprawdzonego doradcy podatkowego? Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą kancelarię doradztwa podatkowego i dopytaj o ofertę dla swojego przedsiębiorstwa.

ADRES

ul. Kazimierza Wielkiego 51,
43-300 Bielsko-Biała

Polska


TELEFON I EMAIL

Telefon: 33 816 94 15
33 816 54 79
509 745 425
513 022 876
Email: e.cichura@firmus-kancelaria.pl


GODZINY OTWARCIA

Pon - Pią / 07:00 - 15:00
Sobota / nieczynne

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelaria Podatkowa „FIRMUS” Edyta Cichura z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy ul. Kazimierza Wielkiego 51, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.