Doradca podatkowy Żywiec

Przy dynamicznym rozwoju spraw i kolejnych zmianach w obowiązującym prawie podatkowym niemożliwym jest w pełni autonomicznie kontrolować wszystko. Właśnie od tego jesteśmy my - prywatni doradcy podatkowi. Wszystkie problemy dotyczące zobowiązań ciążących na podatnikach powierz naszym specjalistom świadczącym usługi doradztwa podatkowego z wieloletnim doświadczeniem.

Doradcy podatkowi zadbają o Twój spokój

Nasze niespełna 30-letnie doświadczenie z zakresu prawa podatkowego pozwala nam na profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań. Działamy w trosce o Twój spokój, ponieważ jak nikt inny wiemy, że czas to pieniądz. To, co szczególnie wyróżnia nasz zespół to dbałość o każdy szczegół w doradztwie podatkowym, terminowe wywiązywanie się z obowiązków oraz doskonały kontakt z Klientem. Jesteśmy zespołem fachowych doradców podatkowych, a o podatkach mówimy jasno i zrozumiale.

Oferta usługi księgowej naszego biura rachunkowego w Żywcu kierujemy do dużych firm, a także małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Wspieramy Klientów z terenu Żywca oraz pozostałych regionów Polski. Dbamy o to, żebyś musiał płacić jak najmniej, a mógł zarobić jak najwięcej. Zawodowy doradca podatkowy przejmuje na siebie obowiązki związane z rozliczaniem się z urzędem skarbowym i podejmuje się reprezentowania swoich Klientów przed sądami administracyjnymi. Dzięki temu Ty będziesz w stanie skupić się na tym, co dla Twojej firmy jest zdecydowanie najważniejsze.

Nasza kancelaria podatkowa pomoże w poniższych usługach księgowych:

 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • Prowadzenie rejestrów VAT,
 • Doradztwo w dziedzinie prawa podatkowego,
 • Przygotowanie zeznań podatkowych,
 • Rozliczanie podatkowe z tytułu najmu oraz dzierżawy,
 • Reprezentowanie Klienta podczas czynności kontrolnych organów skarbowych.

Jesteśmy fachowym i lojalnym partnerem dla firm, a jednocześnie wsparciem i pośrednikiem w kontaktach z urzędem skarbowym.

Doradztwo podatkowe jest idealnym buforem bezpieczeństwa dla Twojego przedsiębiorstwa

Doradca podatkowy to przede wszystkim zdolności, dzięki którym umie dostrzec możliwości podatkowe, które w dużym stopniu wpłyną zarówno na bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa, jak i opłacalność i skuteczność możliwych działań. My zadbamy o Twoje podatki, Ty prowadzisz swoje przedsiębiorstwo. Twoja kancelaria podatkowa powinna być odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, rejestrów podatków VAT. Doradca podatkowy pomoże Ci przy ubieganiu się o kredyt i będzie reprezentował Cię podczas kontroli organów skarbowych.

Zespół naszych doradców podatkowych zadba o finanse Twojego przedsiębiorstwa - z nami zarobisz więcej!

Specjaliści w zakresie prawa podatkowego

Marzysz o tym, aby Twoje przedsiębiorstwo zwiększyło swoje zyski? Nasza specjalistyczna wiedza oraz bogate doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego zezwolą na skutecznie ulepszyć działania Twojej bieżącej działalności, dzięki czemu Ty będziesz w stanie zarobić jeszcze więcej. Dokładna znajomość aktualnych przepisów pozwala nam na zmniejszanie kosztów powiązanych z podatkami. Nasz doradca podatkowy utworzy dla Ciebie efektowną strategię, a także pomoże Ci w podejmowaniu oraz włączaniu odpowiednich rozwiązań, których zadaniem jest zyskanie jak największych benefitów finansowych.

Bądź jednym z grona Klientów, którzy są zadowoleni z usług naszej kancelarii podatkowej!

Doradztwo w dziedzinie prawa podatkowego

Chcesz uzyskać pomoc fachowego doradcy podatkowego? Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą kancelarię doradztwa podatkowego i zapytaj o szczegóły oferty dla swojej organizacji.

ADRES

ul. Zygmunta Lubertowicza 3/1,
43-300 Bielsko-Biała

Polska


TELEFON I EMAIL

Telefon: 33 816 94 15
33 816 54 79
509 745 425
513 022 876
Email: e.cichura@firmus-kancelaria.pl


GODZINY OTWARCIA

Pon - Pią / 07:00 - 15:00
Sobota / nieczynne

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelaria Podatkowa „FIRMUS” Edyta Cichura z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Zygmunta Lubertowicza 3/1 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Obsługujemy również firmy miasta:

  [page-generator-pro-related-links group_id="185" post_status="publish" output_type="list_links" limit="2" columns="1" delimiter=", " link_title="%title%" link_anchor_title="%title%" link_display_alignment="vertical" orderby="rand" order="asc"]
  [page-generator-pro-related-links group_id="185" post_status="publish" output_type="list_links" limit="2" columns="1" delimiter=", " link_title="%title%" link_anchor_title="%title%" link_display_alignment="vertical" orderby="rand" order="asc"]